Moja oferta

Linkowanie z for

Chciałbym zaoferować swoje usługi z zakresu tworzenia postów na forach z udziałem Państwa linku. Oferuję przede wszystkim:
- Marketing szeptany
- Linkowanie z sygnatur na forach polskich lub zagranicznych
- Linki z profili o wysokim wskaźniku TR

Linkowanie z for jest bardzo ważnym elementem w reklamie stron internetowych czy też usług firm, dlatego też polecam skorzystanie własnie z takiego działania. Posiadam bazę ponad 500 for internetowych.

Posiadam kilkuletnie doświadczenie, dlatego też wiem, jak do tego zadania podejść i się za niego zabrać. Wszystko wykonuję oczywiście tylko i wyłącznie ręcznie.

Odbiór gotowego raportu następuje w ciągu 7-14 dni, w zależności od ilości postów i tematyki.


Przykład realizacji:


Zaplecza SEO

Zaplecza tematyczne to jeden z kroków w pozycjonowaniu strony internetowej. Ważnym elementem przy tworzeniu takich zapleczy musi być znajomość odpowiedniej optymalizacji pod kątem wyszukiwarek oraz przede wszystkim pod kątem użytkowników. Musimy pamiętać o tym, że zaplecze tematyczne musi być wartościowe i skierowane do Internautów.


Artykuły i opisy SEO

Od kilku lat zajmuje się wykonywaniem artykułów tematycznych na różne tematy. Moi dotychczasowi Klienci są bardzo zadowoleni z moich usług, o czym świadczą moje liczne referencję. Współpracowałem z wieloma firmami, jak i osobami prywatnymi, którzy do dnia dzisiejszego korzystają z moich usług. Oprócz pisania artykułów i opisów, zajmuję się także tworzeniem prezentacji multimedialnych na każdy temat podany przez Klienta. Oferuję atrakcyjne ceny i dobrą jakość pisanego tekstu.

Wykonuję zarówno teksty SEO jak i teksty na strony internetowe.


Outsourcing SEO

Jeśli spędzasz nad swoimi projektami dużo czasu i nie masz wolnych mocy przerobowych aby przyjąć kolejne zlecenie, z chęcią pomogę. Współpracuje już z wieloma osobami jako podwykonawca do usług pozycjonowania, dlatego te "nudniejsze" i czasochłonne zadania możesz zlecić właśnie mi.

W ramach outsourcingu usług SEO świadczę usługi takie jak:

- budowanie bazy mocnych linków
- copywriting
- tworzenie zaplecz pozycjonerskich
- content marketing
- marketing i reklama w sieci


Opinie Google Maps i inne

Oferuję budowanie pozytywnego wizerunku za pomocą opinii w Google Maps i nie tylko. Specjalizuje się w zdobywaniu pozytywnych opinii dla firm w każdej branży, aczkolwiek moim konikiem jest branża turystyczna.

Opinie kształtują nie tylko pozytywy wizerunku firmy ale również wpływają na pozycjonowanie Twojej wizytówki w mapach Google, a także w lokalnym pozycjonowaniu strony. Do realizacji usługi wykorzystuję zmienny adres IP, konta Google z historią i z tytułem "Lokalni przewodnicy", a także mam możliwość zamieszczenia zdjęć.

Przykładowe realizacje:


Pozycjonowanie lokalne - NAP

Oferta przystosowana dla osób, które chcą zaistnieć na rynku lokalnym. Wizytówki NAP wspomagają lokalne pozycjonowanie stron, a także pozwalają na dodatkową reklamę w znanych portalach.
Skrót NAP pochodzi z języka angielskiego i oznacza Name/Address/Phone, czyli umieszczenie wizytówki firmy z podstawowymi danymi wraz ze stroną internetową.

Oferuję pakiety 10, 20, 30 lub 50 wizytówek NAP.
Cena już od 50 zł netto.


Reklama i opieka na Social Media

Portale społecznościowe przynoszą zyski nie tylko właścicielom tych portali, ale także firmom, które decydują się reklamować swoje usługi na portalach społecznościowych. Aby trafić do Klienta ze swoją ofertą potrzeba doświadczenia i odpowiedniego podejścia do użytkowników portalów społecznościowych. Na tym właśnie polega social marketing. Ta forma reklamy rozwija się najprężniej nie tylko w Polsce ale i na całym świecie.

Zajmuję się marketingiem internetowym na takich portalach społecznościowych jak Facebook czy Instagram, które posiadają ogromne potencjały do prowadzenia marketingu. Od dzisiaj swój wizerunek możecie Państwo z moją pomocą kreować na tego typu portalach.

Apartament w Zakopanem:Salon kosmetyczny: